Dlaczego warto korzystać z edytora HTML?

Niektóre edytory HTML, aby pomóc ludziom tworzenia stron internetowych i jeszcze nie rozumieją różne polecenia. Projektowanie wyglądu strony internetowej, dostosować rozmiar czcionki, obrazki. Edytor, który przekształca swój projekt na znaczniki HTML.
Wśród tych redaktorów, takich jak MS Word, MS Publisher, MS Power Point, FrontPage, Dreamweaver i innych.
Jeśli korzystasz z edytorów, nie masz pełnej kontroli nad kodem źródłowym w szczególności z programami Microsoft często kod źródłowy jest tworzony z błędami. W niektórych przypadkach ta stworzyła stronę internetową może ludzie zbyt długo, ponieważ zawierają zbyt wiele niepotrzebnych poleceń. Strona stworzona przez Word są w większości amatorskie, na pierwszy rzut oka. Dreamweaver i redaktorów FrontPage można również edytować kod HTML. Generalnie edytory są bardzo przydatnymi programami zdecydowanie przyśpieszając w większości przypadków tworzenie stron internetowych, jednak jak pisałem wcześniej to musi być dobry edytor, żeby nie wstawiał do kodu strony zupełnie niepotrzebnego tekstu, który tylko będzie powodował dłuższe się ładowanie. Warto mieć edytor, który koloruje składnie, wówczas w prosty sposób możemy edytować interesujące nas fragmenty kodu.Innych redaktorów uczynić pracę ludzi, którzy piszą kod HTML bezpośrednio. Indywidualne polecenia są różne kolory, więc kod źródłowy strony znaczenie. Program potrafi nawet sprawdzić dokładność napisany kod. Osobiście starałem PSPad i HomeSite Bluefish (Linux). Na szybkie zmiany w Notatniku, a inny sposób korzystać PSPad.
Piszemy kod źródłowyDo pisania kodu źródłowego, trzeba kontrolować HTML. Wygląd złożonych stron internetowych są teraz tworzone przy użyciu kaskadowych arkuszy stylów. Do edycji stylów idealnie nadaje się CSS, są to zewnętrzne arkusze, które odpowiadają za wyświetlanie kolorów itp.